< Maj 2022 >
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
25 26 27 28 29 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Jury Festiwalu


W 2014 roku zespoły dziecięce oceniało jury w składzie:

  • Anna Rusiecka
  • Marta Powałowska
  • Justyna Czarnota
  • Elżbieta Pejko
  • Michał Lewandowski

 


 

Przedstawiamy jury III edycji Warszawskiego Festiwalu Teatrów Przedszkolnych 2013:

 

  Katarzyna Herman

  Aktorka

Anna Rusiecka  

Aktorka i dziennikarka  

  Marta Powałowska

  Aktorka

 Dominika Łakomska 

Aktorka 

  Justyna Czarnota

  Pedagog teatru

 Krzysztof Prygiel  

Aktor  

  Michał Lewandowski

  Aktor

 Dziękujemy naszym jurorom! Zobacz galerię zdjęć z III Warszawskiego Festiwalu Teatrów Przedszkolnych "Ogrzać Zimę" 2013.

 


 

Podczas II edycji Festiwalu "Ogrzać Zimę" gościliśmy gwiazdy polskiej telewizji i teatru, które oceniały występy naszych podopiecznych. Sprawdź, kto oceniał przedszkola w 2012 roku:

Marta Powałowska

Ukończyła Państwowe Policealne Studium Aktorskie im. A Sewruka w Olsztynie i Studium Humanistyczne w Gliwicach.

Występowała w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Nowym Teatrze w Słupsku, Teatrze Office - Box w Warszawie, Teatrze im. A Fredry w Gnieźnie, Agencji Artystycznej Arsverbum w Warszawie oraz Teatrze "Roma" w Warszawie.

Zagrała w filmie "Made in Poland" nagrodzonym w 2010 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Era Nowe Horyzonty". Jak również w serialach: "Wydział Zabójstw" 2008, "Przeznaczenie" 2009. Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Prosto w Serce" w telewizji TVN.

Krzysztof Broda-Żurawski

Aktor, wokalista, tancerz, można go aktualnie obejrzeć w roli Jarka i Wodzireja w musicalu Krzesimira Debskiego i A. Ozgi w reż. A. i M. Wojtyszko "Nie ma solidarności bez miłości " w teatrze Palladium. W podwójnej roli Dr. Scotta i Eddie'go rozwibrowuje gotową na wszystko widownię  ROCKY HORROR SHOW w warszawskim OCH-Teatrze. Jako KUDŁATY w licencjonowanym przez Warner Brothers widowisku "Scooby Doo i widmo piratów" odbył trzykrotnie tournee po Polsce i na Litwie.

Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar (ur. 1986 roku w Ułan Bator) - prezenter telewizyjny mongolskiego pochodzenia. Znany jako dziennikarz U1Bator z Szymon Majewski Show i prowadzący program "HDw3D". W "Tańcu z gwiazdami" tańczył z Janją Lesar.

Jacek Kopczynski

Absolwent  PWSFTviT w Łódzi. Grał m.in. w teatrach: Powszechnym w Łodzi oraz warszawskich: Dramatycznym, Na Woli i Bajka.

Zagrał w wielu znanych i lubianych filmach i serialach takich jak np.: „Na wspólnej”, „M jak miłość”, „Linia życia”, „Samo życie”

Nina Tyrka

Wspaniała tancerka znana z programu "Taniec z gwiazdami"
Naukę tańca rozpoczęła dość późno, dopiero w wieku 12 lat. Jej najważniejsze sukcesy to tytuł mistrza okręgu lubelskiego, finały Polish Cup oraz finały mistrzostw Polski. Reprezentuje klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich (najwyższa klasa międzynarodowa). Przez jakiś czas partnerowała tancerzowi z Włoch, z którym zdobyła IV miejsce na turnieju Roma Open. We Włoszech uczyła w szkole tanecznej. Na castingu do programu „Taniec z Gwiazdami” była dwa razy, po raz pierwszy nie dostała się do programu, ale zaczęła tańczyć w grupie Volt. Po raz drugi przyszła na casting do VII edycji i na reszcie się udało! Spełniła swoje wielkie marzenie o udziale w "Tańcu z gwiazdami"!

Bożena Robakowska

Aktorka. Występowała w teatrach warszawskich: Rampa, Na Targówku, Adekwatnym, Staromiejskim, Komedia. Szerszej publiczności znana również z seriali.

Krzysztof Prygiel

Od 25 lat aktor stołecznego Teatru Guliwer. Wraz z zespołem teatru reprezentował polski teatr lalek na czterech kontynentach. Ma na koncie ponad 80 ról teatralnych w prawie 100 przedstawieniach.